O nas

 
 

Nasz zespół to przede wszystkim młodzi, kreatywni ludzie z pasją,
którzy swoje doświadczenie wynieśli z pracy
w wydawnictwach w kraju i za granicą.

MajerMedia jest wydawcą magazynów:

logo-swiat-wnetrz

„Świat Wnętrz” – propozycja dla tych, którzy poszukują oryginalności i dobrego stylu w dziedzinie kreowania przestrzeni mieszkalnej. „Świat Wnętrz”, w oparciu o prezentowanie polskiego i światowego wzornictwa, zachęca do poszukiwań własnego stylu, proponując jednocześnie godne do naśladowania wzorce aranżacji i stylizowania wnętrz. Jest zatem doskonałym źródłem inspiracji oraz wiedzy dla obecnych i przyszłych posiadaczy własnych czterech kątów.

logo-dom-z-ogrodem

„Dom z Ogrodem” – czasopismo przeznaczone dla osób budujących lub modernizujących dom oraz projektujących i pielęgnujących ogród. Magazyn ma na celu zaprezentowanie Czytelnikom najnowszych trendów, ciekawych pomysłów oraz funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym będą mogli stworzyć swój własny, unikalny styl.

logo-travel-polska

„Travel Polska” – to bezpłatny magazyn podróżniczy skierowany do osób aktywnych, ciekawych świata i jego atrakcji – zarówno tych w wymiarze czysto geograficznym, jak też przyrodniczych i kulturowych. Atutem dwumiesięcznika jest wysoki poziom edytorski oraz merytoryczny. Rzetelnie opracowane i atrakcyjne wizualnie relacje z różnych stron świata zachęcają do lektury magazynu, dzięki czemu Travel Polska jest również znakomitym nośnikiem treści reklamowych.

bl_logo

„Business Life Polska” – bezpłatny magazyn biznesowo-lifestylowy poruszający zagadnienia związane z szeroko pojętą tematyką biznesu, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Czasopismo prezentuje najnowsze trendy związane z zarządzaniem i finansami, ale także styl życia biznesowych profesjonalistów, w tym m.in. modę, podróże, gadżety.

Redakcja

Katarzyna Jaszczuk

Redaktor naczelna magazynu „Dom z Ogrodem”

Kontakt

Rafał Nowicki

Redaktor naczelny magazynów „Świat Wnętrz” i „Travel Polska”

Szymon Lach

Redaktor naczelny magazynu „Business Life Polska”

Grafika / DTP:

Paweł Ilczuk

Reklama

Specjaliści ds. sprzedaży:

Monika Jaroszuk

Sylwia Łuciuk

Dorota Matwiejuk